Skip links

گزارش دوازهمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه:

 • محل برگزاری: مصلی امام خمینی(ره)، سالن شبستان، غرفه A3
 • تاریخ برگزاری: 12 مهر ماه الی 14 مهر ماه 1402 از ساعت 10 الی 17:30

بازدیدکنندگان از غرفه:

 • سازمان ها، شرکت ها و افراد مختلفی در این نمایشگاه از غرفه سدید ماشین افلاک بازدید کردند و ساعت ها گفتگوی تخصصی و تبادل اسناد مرتبط با محصولات و مذاکرات بعدی ، دستاورد خوبی را به همراه داشت

گروه بندی بازدیدکنندگان بر حسب زمینه فعالیت:

از نکات بارز و قابل توجه دوازهمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران ، همراهی و مشارکت شرکتها و افراد مختلف در حوزه های متفاوت بود که نشان دهنده فعالیت و گسترش بازار است.

دسته بندی بازدیدکنندگان بر اساس مشتریان فعلی و جدید:

 • قطعا ورود مشتریان جدید به بازار نشان دهنده روبه رشد بودن آن است و در نمایشگاه امسال درصد خوبی از بازدید کنندگان مشتریان جدیدی بودند که ارتباط خوبی با آنها برقرار شد و در محیط نمایشگاه نشست های نیمه تخصصی ایجاد شد و همچنین زمینه گفتگوهای بعدی فراهم آمد

گالری تصاویر نمایشگاهی

 • میزبانی از  بازدید کنندگان غرفه سدید ماشین افلاک افتخاری بود که عکس ها تنها میتوانند بخشی از این اشتیاق را به تصویر بکشند.

Leave a comment

20 − دو =

 1. کدام بخش‌ها و صنایع در این نمایشگاه نمایندگی داشتند؟

  1. این نمایشگاه وسیع، بخش‌های مختلفی از صنعت معدن از جمله استخراج معادن، تجهیزات معدن، فرآیندهای معدنی، و فناوری‌های معدنی را شامل می‌شد.

 2. چه فعالیت‌ها و نمایشگاه‌های جانبی در کنار نمایشگاه اصلی برگزار شدند؟

  1. در کنار نمایشگاه اصلی، چندین کنفرانس، کارگاه آموزشی و نمایشگاه‌های جانبی در مورد موارد مختلف معدنی و فناوری‌های وابسته برگزار شدند.

 3. چه فرصت‌ها و ارتباطات جدیدی در این نمایشگاه برای شما ایجاد شد؟

  1. شرکت در این نمایشگاه فرصتی عالی برای برقراری ارتباط با شرکت‌ها و متخصصان صنعت معدن به ما داد. همچنین، این نمایشگاه به ما اجازه داد تا آخرین دستاوردها و روند‌های صنعت معدن را مشاهده کرده و به اشتراک بگذاریم.

تماس سریع